Izvēlne
Pirkumu grozs

Sejas uzlīmes SUGAR SKULL

Izveidojiet vieglu Helovīna tēlu, izmantojot spokainās tēmas Fright Fest Face Jewels. Dārgakmeņu pašlīmējošā pamatne nodrošina, ka dārgakmeņi paliks uz sejas visu dienu, nodrošinot ilgstošu profesionālu apdari. Vienlaikus nodrošinot komfortu visas dienas garumā uz ādas. Iepriekš izstrādātajiem dārgakmeņiem ir pašlīmējoša pamatne, lai tos lietotu bez smērējumiem. Lieliski piemērots, lai radītu tūlītēju spokainu izskatu, neizmantojot līmes vai šķidro lateksu. Uzlīme paliks uz sejas visu dienu, nodrošinot ilgstošu profesionālu izskatu. Fright Fest Face Jewels ir viegli noņemt! Saglabājiet tos atkārtotai izmantošanai! Iesakām: Atkārtotai lietošanai izmantot Glitter Me Up Glitter Fix Gel.


Lietošana: Uzmanīgi velkot pa līmes līniju noņemoiet uzlīmi no gludās pamatnes. uzlieciet uz vēlamās ādas virsmas un maigi uzspiediet, lai nofiksetu uzlīmi. Noņemšana- rūpīgi noņemiet no adas un uzlieciet atpakaļ uz gludās pamatnes.

Sastāvs:  Stirola/izoprēna kopolimērs, glicerilrozināts, diciklopentadiēns/izoprēna kopolimērs, šķidrais parafīns, pentaeritritila tetra-di-t-butilhidroksihidrocinnamāts.

Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude