Izvēlne
Pirkumu grozs

Ķermenim un sejai

Ražotājs: PaintGlow
Mirdziet kā nekad agrāk ar  PaintGlow Glow in the Dark Face & Body krāsu. Izveidojiet fluorescējošu grimu unikālam stilam.Krēmveida formula uz ūdens bāzes, ātri žūstoša, neplaisā. Krāsa ir ērti uzklājama uz ādas, nodrošinot profesionālu klājumu visas dienas un nakts garumā. Ņemiet vērā, ka ..
3.50€ Bez PVN:2.89€
Ražotājs: PaintGlow
Gatavojies festivālam vai balītei ar PaintGlow. Sejas un ķermeņa spilgtās krāsa  ir ideāli piemērotas, lai radītu luminiscējošu grima izskatu, kas reaģē uz UV stariem. Neona krāsu klāsts ir drosmīgs un spilgts dienas gaismā un kļūst intensīvāks UV apgaismojumā, radot pārsteidzošu UV starojumu.K..
3.50€ Bez PVN:2.89€
Ražotājs: PaintGlow
Viegli uzklājiet UV krāsu, izmantojot PaintGlow UV Paint zīmuli. Šie krāsainie neona zīmuļi, kas piemēroti sejai un ķermenim, sniegs jums tūlītēju fluorescējošu mirdzumu melnajā gaismā. Pagrieziet zīmuļa apakšdaļu un slīdiet pa seju un ķermeni, lai izveidotu unikālu dizainu. Šīs sejas un ķ..
4.50€ Bez PVN:3.72€
Ražotājs: PaintGlow
izmantojot UV krāsu lielākajā 50 ml izmērā. Šīs spilgtās neona sejas krāsas ir piemērotas sejai un ķermenim, lai radītu luminiscējošu grima izskatu, kas reaģē uz UV stariem. Vienkārši uzklājiet produktu ar otu/sūkli vai pat izmantojiet pirkstus, lai uzklāšana būtu vēl ātrāka. Lai iegūtu jaudīgā..
8.50€ Bez PVN:7.02€
Rāda 1 līdz 4 no 4 (1 lapas)