Izvēlne
Pirkumu grozs

Glitteri

Ražotājs: PaintGlow
Glitter Fix Gel nodrošina, ka mirdzumi paliek vietā, vienlaikus nodrošinot gludu tekstūru. Gēls ātri žūst, pārvēršoties par ideālu lipīgu konsistenci, lai ar minimālu piepūli varētu pievienot vēlamos mirdzumus. Glitter Me Up nodrošina, ka līmviela ir droša lietošanai uz sejas un ķermeņa. P..
2.00€ Bez PVN:1.65€
Ražotājs: PaintGlow
Videi draudzīgo Bio Shades Chunky Glitter klāsts ir piepildīts ar īpaši mirdzošiem spīdumiem. Izmantojot bioloģiski noārdāmu augu celulozi no ilgtspējīgi audzētiem kokiem (galvenokārt eikalipta). Mūsu bio mirdzums tiek pārklāts ar minimālu metāla daudzumu, lai piešķirtu tam spīdumu. Padarot mirdzumu..
3.90€ Bez PVN:3.22€
Ražotājs: PaintGlow
Izstrādāts ar augstas intensitātes pigmentiem, spīdumi ir ar krāsu un mirdzumu.  Spīdumi ir droši lietošanai uz sejas un ķermeņa. Mirdzumu gludā tekstūra padara tos viegli uzklājamus uz ādas un nodrošina ilgstošu komfortu visas dienas garumā. Neatkarīgi no tā, vai esat amatieris vai p..
3.90€ Bez PVN:3.22€
Ražotājs: PaintGlow
Esiet videi draudzīgi ar unikālo bioloģiski noārdāmo mirdzumu putekļiem. Izgatavots izmantojot bioloģiski noārdāmu augu celulozi no ilgtspējīgi audzētiem kokiem (galvenokārt eikalipta). BIO mirdzumi tiek pārklāti ar minimālu metāla daudzumu, lai piešķirtu spīdumu. Padarot šo mirdzumu par 30-40%..
4.20€ Bez PVN:3.47€
Rāda 1 līdz 4 no 4 (1 lapas)