Izvēlne
Pirkumu grozs

Helovīnu komplekts


Šķidrajam lateksam ir daudz pielietojumu! Izveidojiet īpašus efektus, piemēram, rētas, griezumus, viltus ādu un grumbas. Viegli uzklāt! Izspiediet vajadzīgo daudzumu uz ādas vai otas un sāciet veidot. Šķidrais latekss ir izstrādats uz ūdens bāzes, ir viegli uzklājams uz ādas.

Kad tas nožuvis un izveidots vēlamajā formā, šķidro lateksu var viegli krāsot, lai radītu reālistisku, asiņainu izskatu! Iesakām izmantot  sejas krāsas un viltus asinis, lai radītu šausminošus dizainus visaugstākajā kvalitātē.

Lietošana: Uzklājiet plānu kārtu vēlamajā vietā un ļaujiet nožūt. Saplēst ar pirkstiem nožuvušo lateksu. Lai iegūtu grubuļainu efektu uzlīmējiet salveti un apsmērē jiet malas ar lateksu. Lai noņemtu, maigi noņemiet no ādas, pēc tam noskalojiet ar ziepēm un ūdeni.

Sastāvs: Gumijas latekss, ūdens, amonjaks .


Izsidzināmas mākslīgās asinis

Iegūstiet tūlītēju šausminošu Helovīna  grimu, izmantojot Fright Fest viltus asiņu aerosolu.

Fake Blood Spray ir iepakots viegli lietojamā aerosola pudelē. Vienkārši noņemiet vāku un izsmidziniet neīstās asinis uz sejas un ķermeni, lai iegūtu dramatisku un reālistisku izšļakstītu asiņu efektu. Izstrādāts uz ūdens bāzes, vltotās asinis var uzklāt tieši uz ādas, T-krekla, protēzēm, kostīmiem vai maskas.

Isakām:  izmantot aerosolu ar Fright Fest šķidro lateksu. Ir lieliska kombinācija, lai radītu reālistiskas Helovīna brūces un šausminošu izskatu. 

Šis profesionālās kvalitātes aerosols ātri izžūst uz ādas, nodrošinot ērtu, taču šausminošu izskatu visas dienas un nakts garumā. 

Lietošana: Nospiediet uz leju izsmidzināšanas sūkni, lai izveidotu vēlamo efektu. 

Sastāvs: Ūdens , glicerīns, fenoksietanols, trietanolamīns, akrilāti/C10-30 alkilakrilāta krustpolimērs, dinātrija edta, etilheksilglicerīns, zils 1 (Ci 42090), sarkans 40 (Ci 16035)

Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude