Izvēlne
Pirkumu grozs

Izsmidzināma pagaidu matu krāsa Paintglow ar mirdzumiem

Izsmidzināma pagaidu matu krāsa Paintglow ar mirdzumiem
  • Noliktavā:: Ir pieejams
  • Ražotājs: PaintGlow
  • Modelis: AN71
  • Svars: 0.13kg
  • Izmēri: 4.00cm x 4.00cm x 16.00cm
5.99€
bez PVN: 4.95€

Pieejamās produkta opcijas

Piešķiriet saviem matiem košas krāsas, izmantojot Rebellious Temporary Color Hair Spray aerosolu. Ātri žūstošā formula neatstās lipīgus atlikumus, nodrošinot nevainojamu, profesionālu klajumu. Rebellious Temporary Color Hair Spray ir lieliski piemērots visiem matu tipiem, tomēr krāsas tonis mainīsies atkarībā no reālās matu krāsas bāzes. Lai nodrošinātu vēlamās krāsas iegūšanu, iesakām iepriekš veikt šķipsnas testu.

Viegli mazgājams aerosols tiks izmazgāts no jūsu matiem jau pēc 1 mazgāšanas reizes. 

Atbilstība ES un FDA prasībām.

Lietošana: Uzglabāt un lietot istabas temperatūrā. Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet. Turot flakonu vertikāli, izsmidziniet nelielos daudzumos no 20 cm attāluma. Aizsargājiet apģērbu un apkārt esošās lietas no pārmērīgas izsmidzināšanas. Nelietot uz bojātas, iekaisušas vai jutīgas ādas, izvairoties no iekļūšanas acīs un uz sejas. Ja produkts nokļūst acīs, skalojiet ar lielu daudzumu tīra ūdens. Ja kairinājums nepāriet, meklēt medicīnisku palīdzību. Nelietot maziem bērniem.

Sastāvs:

Butāns, spirts. Izobutāns, propāns, polietilēntereftalāts, vinilkaprolaktāms/ VP/ dimetilaminoetilmetakrilāts kopolimērs, lauril pirolidons, poliuretāns-11, propilēn glikols, parfum, benzilalatilāts.
Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude