Izvēlne
Pirkumu grozs

Fantasy Chunky Iridescent Glitter Face želeja

Fantasy Chunky Iridescent Glitter Face želeja
  • Noliktavā:: Ir pieejams
  • Ražotājs: PaintGlow
  • Modelis: FTB2
  • Svars: 0.02kg
  • Izmēri: 2.00cm x 2.00cm x 8.00cm
3.50€
bez PVN: 2.89€

Pieejamās produkta opcijas

Iegūstiet tūlītēju spīdumu bez stresa ar Glitter Me Up Fantasy Iridescent Chunky Glitter želeju. Iepriekš sajauktā formula nodrošina, ka nav nepieciešama papildus līme, želeja nodrošina vieglu uzklāšanu. Dažu minūšu laikā izveidojot žilbinošu dizainu! Mitrinošā formula uz ūdens bāzes ļauj mirdzošajam gēlam slīdēt uz ādas un nožūt ar gludu tekstūru. Palīdz izvairīties no plaisāšanas vai lobīšanās un rada ērtu profesionālu apdari, kas ilgst visu dienu un nakti.

Lietošana: Piemērots sejai un ķermenim, vienkārši noņemiet folijas vāciņu un uzklājiet spīdumus vēlamajā zonā! Varat izmantot otu, sūkli vai tikai pirkstus. Pēc lietošanas uzmanīgi noņemiet ar siltu ziepjūdeni. Izvairieties no tiešas saskares ar acīm un muti.

Sastāvs: Aqua (ūdens), spirta denāts, Vp/Va kopolimērs, pantenols, karbomērs, aminometilpropanols, dinātrija edta, var saturēt / Peur Contenir +/- akrilātu kopolimēru, etilēna/va kopolimēru, polibutilēna tereftalātu, polietilēna tereftalātu, polietilēna tereftalātu Metakrilāts, poliuretāns 33, Ci 77266, Ci 74160, Ci 45410, Ci 45380, Ci 19140, Ci 15850, Ci 11710

Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude