Izvēlne
Pirkumu grozs

Sejas uzlīmes ANGEL WINGS

Ir pienācis laiks lidot, tāpēc izaudzējiet mirdzošus spārnus ar iespaidīgajiem eņģeļu spārniem. Izgatavots no mirdzošiem sudraba kristāla rhinestones (stikls) un akrila dimantiem. Piešķir savam tēlam unikālu un žilbinošu izskatu. Iepriekš uzklātā līme rada vienkāršu lietojumprogrammu bez nekārtības, kas aizņem tikai sekundes, bet ilgst visu dienu. Izstrādāts, lai gludi un ērti uzlīmētos pie sejas un ķermeņa ādas. Katrs dārgakmens ir arī atkārtoti lietojams, padarot šos dārgakmeņus lieliski piemērotus festivāliem un ballītēm. Iesakām izmantot kopā ar Glitter Fix Glue, lai atkārtoti uzlīmētu iepriekš lietotās uzlīmes. 

Lietošana: Uzmanīgi velkot pa līmes līniju noņemoiet uzlīmi no gludās pamatnes. uzlieciet uz vēlamās ādas virsmas un maigi uzspiediet, lai nofiksetu uzlīmi. Noņemšana - rūpīgi noņemiet no adas un uzlieciet atpakaļ uz gludās pamatnes.

Sastāvs:  Stirola/izoprēna kopolimērs, glicerilrozināts, diciklopentadiēns/izoprēna kopolimērs, šķidrais parafīns, pentaeritritila tetra-di-t-butilhidroksihidrocinnamāts.

Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude