Izvēlne
Pirkumu grozs

Sejas uzlīmes SUGAR KISS

Izgatavots no krāsainiem kristāla rhinestones (stikls) un akrila dimantiem. Akmeņi piešķir katram tērpam unikālu un mirdzošu izskatu. Izstrādāts, lai viegli un ērti pielīmetos pie sejas un ķermeņa ādas. Glitter Me Up Face Jewels nodrošina nevainojamu un profesionālu apdari, noturība visu dienu un nakti. Iesakām: Katrs akmentiņš ir atkārtoti lietojams, padarot šos dārgakmeņus lieliski piemērotus festivāliem un ballītēm. Iesakām izmantot kopa ar Glitter Fix Glue, lai atkārtoti uzklātu iepriekš lietotus dārgakmeņus, lietojiet ar līmi.  Jūs varat mainīt zaigojošo dārgakmeņu dizainu, lai tos pielāgotu savam unikālajam stilam un dizainam. 

Lietošana: Uzmanīgi velkot pa līmes līniju noņemoiet uzlīmi no gludās pamatnes. uzlieciet uz vēlamās ādas virsmas un maigi uzspiediet, lai nofiksetu uzlīmi. Noņemšana- rūpīgi noņemiet no adas un uzlieciet atpakaļ uz gludās pamatnes.

Sastāvs: Stirola/izoprēna kopolimērs, glicerilrozināts, diciklopentadiēns/izoprēna kopolimērs, šķidrais parafīns, pentaeritritila tetra-di-t-butilhidroksihidrocinnamāts. 


Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude